Duşakabin

0
Silifke merkez, Silifke, 33 33200
+90 507 984 01 35
0
Erdemli merkez, Erdemli, 33 33200
+90 507 984 01 35
5
Fatih, Gazi Mustafa Kemal Blv. 591/E, Mezitli, 33 33200
+90 507 984 01 35
5
Mimar Sinan Mah., Yıldırım, 16 33
+90532 223 42 87

DUŞAKABİN

En iyi ustalar ile artık duşakabin montaj ve ilk kurulum alanında ki çalışmaları kalifiyeli ustalarımız sayesinde elde edeceksiniz. Türkiye de birbirinden değerli ustalarımız ile sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet doğrultusunda sitemiz içerisinde bu işlere yıllarını adayan ustaları bulabilmektesiniz. Meslek sahip olmanın oldukça zor olduğu ülkemiz de yıllardır bu iş içerisinde çalışan ustaları bulmak oldukça zordur.

Duşakabin Firmaları

Bu zorluğun farkında olduğumuz için bizler de sitemiz içerisinden sizlere en kalifiyeli ustaları sunmaktayız. Duşakabin Firmalarının bu hizmetleri ile sizler artık zaman kaybı yaşamadan ve bu anlamda da en uygun fiyata hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte inşaat alanında ki oluşan yenilikler sayesin de her geçen gün yeni bir inşa elde edilmektedir.

Duşakabin İmalatı Bu inşaat alanında ki kıyasıya rekabeti en iyi şekilde göğüslenen de ustalar olmaktadır. Çünkü gerçekten işinin ehli olan ustalar sayesin de artık inşa alanınızda ki başarı oranınız daha yüksek olmaktadır. Özellikle de duşakabin yapan birçok firmalar ve kendilerinize özel yaptırmakta olan inşa alanına sahip kişiler yer almaktadır. Bu kişilere bizler de yardımcı olmak adına Türkiye de yer alan en iyi ustaları sitemize topladık ve onlar sizlerden gelecek olan Teklif al işleminizi beklemektedir. Sizler Hazır Usta duşakabin ustasına teklif gönderin ve onlar sizlere hemen dönüş yapacaktır.

Duşakabinler

Duşakabinler, dar banyolarda dahi kurulumunun yapılabilmesi, geniş alanlara ihtiyaç duymaması, ayrıca küvet ya da jakuziye göre daha kolay temizlenebilmesi gibi artılarıyla konforu ve hijyeni bir arada sunuyor. Duşakabinler, banyo zeminine su sıçratmadan ve içerideki sıcağı koruyarak banyo yapmamızı sağlayan, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Son teknolojiyle duş alırken müzik dinlemenize ya da farklı su ayarları ile duş zevkinizi artırmanıza olanak tanıyan üst modellerinin yanında daha sade ve işlev odaklı tasarımlara sahip çok geniş yelpazede duşakabin modelleri vardır. Küvet ve jakuzi gibi büyük metrekarelere gereksinim duymaması, suyu alanına hapsederek banyoda ıslak zemin sorunu yaratmamasıyla çokça tercihe dilen duşakabinler, kolay temizlenmeleri sebebiyle pratik ve hijyenik bir seçenek oluşturuyor.

Duşakabin Temizliğinde İşinizi Kolaylaştıracak Püf Noktaları

Duşakabinler, farklı boy ve modellerde olduğu gibi kullanılan malzeme ve teknolojik donanımlarıyla da geniş yelpazede seçenek sunuyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta her şeyden önce duşakabinin yapımında kullanılan malzemenin kalitesinin banyonuzu nemden, buhardan ve sudan koruyacak şekilde üretilmesidir.
Duşkabinleri uzun süre kullanıldığında camında ve iç taraflarında lekeler ve tortular oluşur. Özellikle cam ve plastik bağlantı noktalarında küflenmeler, neme bağlı olarak bakteri oluşumu gözlenebilir. Bu duruma iyi temizlenmeyen sabun ve şampuan artıkları sebep olur. Artıklardan oluşan kireç ve su lekeleri, duşakabininizin mat ve kirli görünmesine yol açar.

Duşakabinlerdeki Kireç Lekeleri Nasıl Önlenir?

Duşakabinlerin temizliğinde verimli sonuç elde etmek için kireç sökücüler, banyo yüzeyleri için özel olarak üretilmiş özel krem ve sıvılar kullanabilirsiniz. Dezenfektan maddeyi bir fırça veya sünger yardımı ile özellikle bağlantı noktalarına, köşelere ve plastik girintilere uygulayın. Küflenmeler genellikle bu noktalarda oluşur. Fırça veya süngerin erişemeyeceği yerler için ise ince uçlu bir fırça ya da diş fırçalarını kullanmanız yerinde olur. Dezenfektan kullanmayı tercih etmeyenler saf (beyaz) sirke ve karbonat karşımı uygulayabilirler. Bu karışımı özellikle cam yüzeylere yayarak 15-20 dakika kadar bekletmek gerekir. Ardından su ve sünger yardımıyla kalıntı kalmayacak şekilde iyice ovarak durulanmalı. Bunlara ek olarak, arabalarda kullanılan yağmur kaydırıcı spreyler duşakabin camlarının temizliğinde de etkilidir. Temizleyip, iyice kuruladığınız camın ardından spreyi sıkın ve ardından bir mikrofiber bez (kağıt havlu da olabilir) yardımı ile iyice siliniz.

Unutmayın ki sık sık, temizlenmeyen banyolarda kirlerin çözünmesi daha da zorlaşır. Her banyo sonrası çekpas ile silerseniz banyonuzun kirlenme süresini uzatmış olursunuz. Banyodan çıkarken kabin camını açık bırakmalısınız ki su lekeleri kurusun.

En Çok Talep Gören Duşakabin Modelleri Nelerdir?

Bir banyonun tüm görünüşünü değiştirecek kadar şık duşakabin çeşitleri bulunmaktadır. Duşakabin modelleri oval, dikdörtgen, kare ve asimetrik modeller olarak sınıflandırılabilir. Yuvarlak ve oval modelleri, banyo ortasına yerleştirirseniz kullanım alanınızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Kare ve dikdörtgen modellerin farklı desen ve renkleri bulunmasının yanı sıra, hemen her banyoya uygun olması sebebiyle de en sık tercih edilen modellerdir. Kare modellerin kulplu ve sürgülü, kayar kapılı ve iki duvar arası gibi seçenekleri banyonuzun konumuna göre ebatlandırılarak monte edilir. Banyolarda konforuna ve hijyenine önem verenler duş tekneleri tercih etmelidirler. Her türlü alana, zevke ve kullanışına göre küvet çeşitleri bulunur.

Duşakabinlerde genellikle buzlu, çizgili, füme, desenli ya da şeffaf camlar tercih ediliyor. Mika (polistren) ve tamperlenmiş duşakabin camları tercih ederseniz duşakabininizi yıllarca güvenle ve sağlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca tabandan tavana uzanan cam kabinler, en şık duşakabinler arasında yer alır.

Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?

Duşakabin ölçüsü almak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Geniş banyolarda bile ürünün monte edilmesini engelleyecek unsurlar bulunabilir. Örneğin; vasistas açılımlı pencereler, kiriş, kolon ve radyatör peteği gibi unsurlar ölçü alınırken göz ardı edilmemelidir. Ölçü alırken banyo içerisinde bulunan eşyaların yanı sıra menfez, su boruları, süzgeç ve giderlerin yerlerine dikkat etmeniz gerekir.

Uygun Fiyata Yüksek Kaliteli Ürünlere Ulaşmanın Yolu

Duşakabin setleri seçiminde göstereceğiniz ihtimam ile en uygun banyo dekorasyonu seçiminde hedefi on ikiden vurabilirsiniz. Banyonuz için seçeceğiniz ürünlerin görsel açıdan dekorasyon zevkinize uyum sağlaması kadar, kullanışlı olması da önemlidir.

Unutmayın; banyonuzun dekorunu tamamlarken, sadece gözünüze hoş gelenleri değil, işlevlerini yerine getirecek dayanıklı ürünleri seçmeniz uzun yıllar zevkle kullanacağınız duşakabinlere sahip olmanın en önemli adımıdır. Elbette duşakabin fiyatları da seçim yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında gelir. Duşakabinlerle ilgili her ihtiyacınıza cevap sunacak ürün seçeneklerine tek tıkla ulaşıp, sepetinizi bütçe dostu ürünlerle doldurmak için Koçtaş’ın online alışveriş sitesini ziyaret etmek yeter.