Beyaz Eşya Servisi

5
Urla, İzmir Urla, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Torbalı, İzmir Torbalı, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Tire, İzmir Tire, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
4
Selçuk, İzmir Selçuk, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Seferihisar, İzmir Seferihisar, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Ödemiş, İzmir Ödemiş, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Narlıdere, İzmir Narlıdere, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
0
Menemen, İzmir Menemen, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Menderes, İzmir Menderes, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Kiraz, İzmir Kiraz, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Kınık, İzmir Kınık, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Kemalpaşa, İzmir Kemalpaşa, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Karşıyaka, İzmir Karşıyaka, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Karaburun, İzmir Karaburun, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Karabağlar, İzmir Karabağlar, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Güzelbahçe, İzmir Güzelbahçe, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?
5
Gaziemir, İzmir Gaziemir, 35 35000
Numaranızı Eklemek İster misiniz ?

Beyaz eşya servisi

Beyaz eşya servisi alanında sizlere hizmet verecek olan ustalarımız sayesinde artık daha iyi bir şekilde bu alanda ki başarılı çalışmaları elde edebileceksiniz. Çünkü sitemiz de yer alan ustalarımız yıllardır bu işi en kalifiyeli şekilde gerçekleştirmekteler ve sizlere uygun fiyata servis ağını sunmaktadırlar. Böylelikle de sizler de bu alanda ki başarılı çalışma sayesinde beyaz eşya alanında her zaman daha ekonomik işlemleri de gerçekleştirmiş olursunuz. Türkiye genelin de yaygın bir servis ağı için de sizlere hizmet veren firmamız ile çok nitelikli olan çalışmalarımız ile evleriniz de iş yerleriniz de buluna beyaz eşyalarınız da çok daha verimli olan bir çalışma sayesin de sizler de istediğiniz kullanım niteliklerini elde edebileceksiniz.

Yüksek teknoloji ile donanımlı olan şube ekiplerimiz de her türlü marka model de olan beyaz eşyalarınız da yüksek bir verim için de çalışmalar gerçekleştirilerek istediğiniz sonuçlar için de sizlere ilk günkü performansı ile teslim edilmektedir. Artığınız üstün hizmet ile sizlere yıllardır bu sektör için de servis veren  Beyaz eşya servisi her türkü bakım ve onarım da üstün bit deneyim için de sorunlara profesyonel bir yaklaşım için de çözüm üretebilmektedir. Bünyemiz de bulunan çalışanlarımız bu konu da eğitim almış ve yetkinlik ile işlerini sorumluk alarak yapan uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlere güler yüzlü ve özenli çalışmalarını sunarken sadece sizler memnuniyeti için işlerin de bu disiplin değerlerini de göstermektedirler.

 Daha önce yapılan her işte beğenilerin oluşması ile büyüyen firmamız da her şubemiz aynı olgu için de ilkelere bağlı olarak hizmetlerini yürütmektedirler. Çok büyük kuruluşların Beyaz eşya servisi hizmetlerinden tek bir makine için sunulan hizmet değeri de bu olguların için de yer almaktadır ve her işimize aynı özen için de sahip çıkarak çok daha verimli bir sürecin de yaşanması ile müşterilerimize garantili bir hizmeti de sunabilmekteyiz. Aranılan üstün nitelikliler için de bizler garantili olan yedek parça değişimlerin de müşterilerimize bilgiler vererek daha detaylı bir süreç için de bilinçli bir tüketici de olmalarını sağlamaktayız. Donanımlı araçlarımız ile sizlerin beyaz eşyaların da yerin de bir müdahale yaparak çok daha kısa süreler için de tamir ve bakımlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Beyaz Eşya Tamircisi

Sizlerin aradığı  Beyaz eşya tamircisi hizmetin de gerekli olan çalışmaların da yapılması için her türlü Ekipman ve yedek parça için bünyemiz de bulunan şubeler de gerekli donanımsal parçalar da yer almaktadır. Daha verimli bir çalışma ile uzun süreli kullanım da sizler de bu değerleri alabileceksiniz. Sitemiz içerisinde yer alan beyaz eşya servis ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakındır ve 7/24 hizmet veren birçok ustalarımız da yer almaktadır. Bu anlamda da sizler de artık bu ustalarımız sayesinde kısa süre içerisinde beyaz eşya alanında ki sorunlarınızı gidermiş olabileceksiniz.

 Gerek çamaşır makinası gerek bulaşık makinası birçok beyaz eşya alanında ki servis ihtiyacınızı yılların deneyimine sahip olan ustalarımız ile gerçekleştirebileceksiniz. Hemen sitemizi sık kullanılanlara kaydedin ve birçok iş kolunda ki ustalarımız ile hizmet ihtiyacınızı giderin. Deneyimli yardımcıları ile birlikte evinize kadar gelerek en kısa süre içerisinde çözüm odaklı çalışmayı sergilemektedirler. Hemen sizler de bu ihtiyaç kollarına göre ustalarımızı seçebilir ve en deneyimli ustalarımız ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Üstelik piyasa değerinin neredeyse yarısına sizlere en uygun fiyata kaliteli işçilik hizmetini sunmaktadırlar.Hazır Usta Geniş Servis Ağı ile Herzaman Hizmetinizde,Beyaz Eşya Servisi İşleri Garantili işçilik Ve Orjinal yedek parça ile yapılır.

Geniş servis ağımız ile Adana'nın tüm bölgelerine garantili ve orjinal parça desteği ile hizmet vermekteyiz. Servisini üstlendiğimiz tüm cihazlara standart bakım hizmetini armağan ediyoruz. Arçelik Beko Altus Bosch Profilo Siemens Vestel Regal Demirdöküm Alarko Samsung marka cihazlara orjinal parça desteği. Garantili Hizmet.

Beyaz Eşya servisimiz neticesinde hem uygun ödeme koşullarıyla hem de garantili olarak aletinızı yapmış oldurabileceksiniz. Teknik elemanlarımız 24 saat içerisinde sizlerle bildirişime geçerek yığın alanında detaylı data vereceklerdir. çağıl teknolojiyi kullanan çalışanlarımız ve gelişmiş atölyemiz hemen sonra tam ve kusursuz bir hizmet sunan beyaz eşya servisi, bu mevzuda üstün hizmet veren sayılı servislerden olmaktadır. Hizmet noktamız haftanın 7 günü servisi hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisinden faydalanabilirsiniz.

 

 Tüm bilgi birikimimiz ile size yardımcı olmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyle sizlere beyaz eşya ve klima  / onarım / montaj ve onarım hizmeti sunmaktayız. Arızalanan buzdolabı, çfakatşır makinası, bulaşık makinasında yaşadıgınız problemlerı bıze bıldırınız. Firmamız beyaz eşya servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza yok etme operasyonlarının bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Hizmet noktamız haftanın 7 günü servisi hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. 

Servisimiz işinde sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip her türlü cihazın tamir, bakım montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposuyla taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor. Siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Beyaz eşya servisi hususlarında güvenli, hızlı düzgün ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen senelerın verdiği tecrübe ve etkinlik alanında uzmanlaşmış kadrosu ile hizmetinizde. 

Beyaz eşya servisi her an yanınızda. Amortisörlerinde deformasyona uğramış olan bir çfakatşır makinesi içi bölümde bulunan parçalara zarar verebilir, makine çok ses yapar hoplamaya zıplamaya adım atar hatta yerinden metrelerce uzağa kadar hareket eder. Kişilerin besinlerinin bozulmasını önleyen ve uzun süreler muhafaza etmesini sağlayan buzdolapları piyasada farklı kalite ve fiyatlar ile satışa sunulmaya devam edilmektedir. 

Sizler için kolaylık sağlamakta sınır tanımayan kolaylıklarından biri ise ödeme kolaylığıdır. Kullanma talimatlarına uyarak kullandığınız ve periyodik bakımlarını aksatmadığınız her cihaz uzun yıllar hiç bir problem çıkarmadan kullanılabilir.